Konkurs Jestem Bezpieczny

Po wygranych eliminacjach gminnych drużyna naszej szkoły w dniu 17 maja 2017 r. wzięła udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny" w Zamościu. Konkurencja polegała na rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy prewencyjnej, przedstawieniu projektu graficznego do zamieszczenia na koszulce bawełnianej (przód i tył koszulki) oraz przedstawieniu scenki, która wskaże najatrakcyjniejszą propozycję spędzania wolnego czasu (akceptowalną społecznie i zgodną z prawem), alternatywną dla zagrożeń wynikających z uzależnienia od: alkoholu, narkotyków, nikotyny oraz innych substancji psychoaktywnych.

W konkursie wzięło udział 7 drużyn Powiatu Zamojskiego. 

Naszą szkołę reprezentowali: Mazurek Emilia, Sierkowska Ewelina, Zabiciel Agata, Bartnik Jakub, Sierkowski Piotr i Wyłupek Michał. Uczniowie za swój wysiłek otrzymali nagrody w postaci toreb podróżnych, koszulek z logo konkursu i bonów towarowych do wykorzystania w Twierdzy Zamość. Zespół przygotowała p. Dorota Momot i p. Marta Buryś.