Konkurs Języka Angielskiego kl. III

Dnia 16 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbyła się II EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III. W konkursie brali udział uczniowie z okolicznych szkół (Bodaczów, Klemensów, Niedzieliska, Wielącza i Szczebrzeszyn).

Pani wicedyrektor Jolanta Jarosz powitała zawodników i nauczycieli prowadzących życząc wszystkim powodzenia w językowych zmaganiach. Następnie szkolny koordynator pani Renata Stadnicka-Olech zapoznała drużyny z zasadami konkursu, przedstawiła zadania i uczniowie przystąpili do pracy. Podczas rywalizacji pracowała komisja konkursowa w składzie: pani Anna Wawryk-Chwil, pani Anna Budenko, pani Anna Bartnik, pani Anna Bożek oraz pan Rafał Sudołowicz. Komisja wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce: Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie

Barbara Skóra, Lena Bednarz, Szymon Buczak,

II miejsce: Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wielączy

Kacper Duda, Jakub Kyc, Mikołaj Małecki,

III miejsce: Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Bodaczowie

Mateusz Barwiński, Krystian Skrzypik, Cezary Szajba.

            Na zakończenie odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!