MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III

Dnia 27 marca 2019rr. w naszej szkole odbyła się III EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III. W konkursie brali udział uczniowie z okolicznych szkół ( Bodaczów, Wielącza i Szczebrzeszyn). Językowe zmagania rozpoczęły się o godzinie 9.00, szkolny koordynator pani Renata Stadnicka-Olech zapoznała drużyny z zasadami konkursu, przedstawiła zadania i uczniowie przystąpili do pracy. Podczas rywalizacji pracowała komisja konkursowa w składzie: pani Anna Wawryk-Chwil, pani Anna Budenko oraz pani Anna Bartnik. Komisja wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce: Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie

Daniel Ochmański, Wiktor Sołtys, Wiktor Ostaszewski

II miejsce: Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Wielączy

Agata Sikora, Dawid Kużma, Bartłomiej Barwiński

III miejsce: Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Bodaczowie

Anna Głąb, Gabriela Mach, Emilia Wojciechowska.

            Na zakończenie odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów. Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!