50 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Uczniowie Naszej szkoły zostali nagrodzeni w 50 Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym przez: Pentel Co., Ltd. oraz Biiku Bunka Kyokai (Fundację na Rzecz Rozwoju Sztuki) przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Japonii oraz Ministerstwem Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii Japonii, Gazetą Yomiuri Shimbun, Japońską Federacją Projektowania Artystycznego, Japońskim Stowarzyszeniem Edukacji Artystycznej.

Na konkurs nadesłano 14 319 prac z całego świata i 2995 z Polski. Wśród 129 prac wyróżnionych z Polski znalazły się prace Naszych uczennic, którym udało się zdobyć Nagrodę Złotą, Srebrną oraz wyróżnienie.

Lp.

Imię i nazwisko

Tytuł pracy

Nagroda

1.

Jagoda Wróbel

A Dragonfly

Gold

2.

Aleksandra Bednarz

A Butterfly

Silver

3.

Alicja Misiarz

Szczebrzeszyn by Night

Pentel

Nagrodzone prace będą prezentowane na wystawie w Tokio, w Osace i innych miastach japońskich oraz za granicą.

SERDECZNIE GRATULUJEMY

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„Zabytki krajów niemieckojęzycznych i anglojęzycznych”

Uczniowie naszej szkoły  znaleźli się w gronie zwycięzców MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO  „Zabytki krajów niemieckojęzycznych i anglojęzycznych” dla uczniów klas VI, VII i VIII organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 im. dr. Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie.

W kategorii: ZABYTKI KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

I miejsce zajął KACPER MACIASZEK (VIII B) za pracę STONEHENGE-ENGLAND

II miejsce ex aequo otrzymały:

KAROLINA BANACH (VIII B)  za pracę BIG BEN-LONDON

oraz OLIWIA KITOWSKA (VI B) za pracę AUSTRALIA’S BEST PLACES TO VISIT.  III miejsce przypadło AMELII ZAKRZEWSKIEJ (VIII B) za pracę BIG BEN- LONDON.

Wyróżnienie otrzymała MAJA POZNAŃSKA (VI A)  za pracę  STATUE OF LIBERTY-NEW YORK. Opiekunką uczniów jest Pani Jowita Nowak.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA (on-line)

Aleksandra Krupa – klasa 1a

Mikołaj Ostasz – klasa 1b

Kamil Majewski – klasa 1b

Daria Skóra – klasa 2a

Weronika Sawic – klasa 3a

Katarzyna Mazur – klasa 3a

Hałasa Marcel – klasa 3b

Emilia Łosiewicz – klasa 3b

Emilia Jakubiec – klasa 3b

Emilia Wyrostkiewicz – klasa 3b

Agata Wyrostkiewicz – klasa 3b

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY!!!

Konkurs „Zamość – the Ideal Town”

Trzyosobowy zespół w składzie: Aleksandra Hasiec, Róża Mazur i Anna Biczak pod opieką pani Doroty Tomczewskiej świetnie zaprezentował się w siódmej edycji Turnieju Szkół Podstawowych  „Zamość – the Ideal Town”.

Spośród 75 uczniów z 25 szkół z Zamościa, powiatu zamojskiego, tomaszowskiego i hrubieszowskiego, którzy wzięli udział w konkursie, najlepsza okazała się uczennica naszej szkoły – Aleksandra Hasiec z klasy 8 B, która zwyciężyła w klasyfikacji indywidualnej!

Natomiast w rywalizacji zespołowej nasze uczennice: Aleksandra Hasiec, Róża Mazur i Anna Biczak zajęły  trzecie miejsce.

Konkursowa rywalizacja miała miejsce 6 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

„50 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Pentel”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Online "Moje ulubione pierogi"

23 kwietnia 2020 roku o godz. 10.00 odbył się II etap IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Wszczep sobie zdrowie”. Przeprowadzony został online.  Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VII a – Dominika Surmacz, która zakwalifikowała się do finału!!!
Zakres programowy konkursu obejmuje między innymi wirusy, bakterie   i protisty, a także robaki płaskie, nicienie i stawonogi. Organizatorami konkursu jest Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza oraz Oddział Katowicki Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego.
Życzymy powodzenia Dominice w finale ogólnopolskim, który ze względu na sytuację epidemiczną również zostanie przeprowadzony online.

Gratulacje Dominika i trzymamy mocno kciuki za finał!

27.09.2019 r. w Zwierzyńcu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty-„Matematyka z kalkulatorem graficznym”,
w którym wziął udział uczeń klasy VIII b -Kacper Maciaszek.(Opiekun: Katarzyna Augustynek)
Miło nam poinformować, że Kacper wywalczył wysokie, piąte miejsce w województwie.
Gratulujemy sukcesu!