LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA (on-line)

Aleksandra Krupa – klasa 1a

Mikołaj Ostasz – klasa 1b

Kamil Majewski – klasa 1b

Daria Skóra – klasa 2a

Weronika Sawic – klasa 3a

Katarzyna Mazur – klasa 3a

Hałasa Marcel – klasa 3b

Emilia Łosiewicz – klasa 3b

Emilia Jakubiec – klasa 3b

Emilia Wyrostkiewicz – klasa 3b

Agata Wyrostkiewicz – klasa 3b

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY!!!

Konkurs „Zamość – the Ideal Town”

Trzyosobowy zespół w składzie: Aleksandra Hasiec, Róża Mazur i Anna Biczak pod opieką pani Doroty Tomczewskiej świetnie zaprezentował się w siódmej edycji Turnieju Szkół Podstawowych  „Zamość – the Ideal Town”.

Spośród 75 uczniów z 25 szkół z Zamościa, powiatu zamojskiego, tomaszowskiego i hrubieszowskiego, którzy wzięli udział w konkursie, najlepsza okazała się uczennica naszej szkoły – Aleksandra Hasiec z klasy 8 B, która zwyciężyła w klasyfikacji indywidualnej!

Natomiast w rywalizacji zespołowej nasze uczennice: Aleksandra Hasiec, Róża Mazur i Anna Biczak zajęły  trzecie miejsce.

Konkursowa rywalizacja miała miejsce 6 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

„50 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Pentel”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Online "Moje ulubione pierogi"

23 kwietnia 2020 roku o godz. 10.00 odbył się II etap IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu pt. „Wszczep sobie zdrowie”. Przeprowadzony został online.  Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VII a – Dominika Surmacz, która zakwalifikowała się do finału!!!
Zakres programowy konkursu obejmuje między innymi wirusy, bakterie   i protisty, a także robaki płaskie, nicienie i stawonogi. Organizatorami konkursu jest Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza oraz Oddział Katowicki Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego.
Życzymy powodzenia Dominice w finale ogólnopolskim, który ze względu na sytuację epidemiczną również zostanie przeprowadzony online.

Gratulacje Dominika i trzymamy mocno kciuki za finał!

27.09.2019 r. w Zwierzyńcu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu
pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty-„Matematyka z kalkulatorem graficznym”,
w którym wziął udział uczeń klasy VIII b -Kacper Maciaszek.(Opiekun: Katarzyna Augustynek)
Miło nam poinformować, że Kacper wywalczył wysokie, piąte miejsce w województwie.
Gratulujemy sukcesu!