Nasze sukcesy

Rok szkolny 2017/2018

osiągnięcia uczniów w II półroczu,   sukcesy sportowe

Powiatowy Konkurs Matematyczny MiMak finalista Wiktoria Wlizło kl. III a, Robert Dańczuk kl. III a – opiekun p. A. Sobczuk

XXV Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele Laureat etapu diecezjalnego Joanna Brożek kl. VII a, Jagoda Studzińska kl. VII a Gabriela Złomańczuk kl. VII a – opiekun p. B. Korkosz

Powiatowy Plastyczny Konkurs Przyrodniczy „Leśna Rodzina” I miejsce Szymon Ruszczak – opiekun p. M. Jóźwiak

XVI Powiatowy Konkurs twórczości „Moja Mała Ojczyzna” – Idąc śladami historii wyróżnienie Jagoda Studzińska – opiekun p. D. Momot

 XVI Powiatowy Konkurs twórczości „Moja Mała Ojczyzna” – Idąc śladami historii wyróżnienie Joanna Wanat – opiekun p. A. Harkot

Wojewódzki Konkurs Plastyczny  „Zimowy przyjaciel zwierząt” wyróżnienie Aleksandra Hasiec – opiekun p. M. Jóźwiak

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Wielkanocna kartka ze zwierzęciem z zamojskiego ZOO” wyróżnienie Róża Mazur  – opiekun M. Jóźwiak

IX Wojewódzki Konkurs Fotograficzno – Plastyczny „Kocie sprawy” Zamość 2018 III miejsce Maksymilian Małyszka ​- opiekun M. Jóźwiak

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Nie wypalaj traw”  II miejsce drużyna w składzie: Natalia Jaworska, Sebastian Pupiec, Anna Biczak; III miejsce drużyna w składzie: Magdalena Król, Mateusz Dereń, Gabriela Kościk – opiekun M. Jóźwiak

XVII Wojewódzki Konkurs Twórczośc„Zawsze niech będzie…” wyróżnienie Aleksandra Bedna – opiekun p. M. Jóźwiak

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIACJoanna Wanat finalista Emilia Poździk – opiekun p. J. Nowak

XII Wojewódzki Konkurs Orgiami I miejsce Joanna Wanat, Zuzanna Szostakiewicz – opiekun A. Harkot

XII Wojewódzki Konkurs Orgiami I miejsce Dominika Surmac, wyróżnienie Aleksandra Wanat – opiekun p. M. Misiarz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla świetlic „Wiosna – Modna Pani – Projekt sukni Pani Wiosny” laureatka Joanna Wanat – opiekun p. M. Buryś

Ogólnopolski Plastyczny Konkurs Świetlic „Jak spędzam czas przed komputerem?” wyróznienie Anna Poznańska – opiekun p. M. Buryś

VI Ogólnopolski Festiwal Orgiami wyróżnienie Joanna Wanat – opiekun p. M. Misiarz

Rok szkolny 2016/2017

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego "Clickonmaniac"- Finalistki: Aleksandra Wanat kl. IV a, Kornelia Rzemieniuk kl. VI b – opiekun p. Jowita Nowak

Regionalny Konkurs Matematyczny dla uczniów kl. III MiMaK 2017 – laureat Jakub Sobczuk kl. III c – opiekun p. Agata Poznańska

Powiatowy Konkurs Multimedialny „Moja Mała Ojczyzna” nagroda Jaworska Natalia kl. V b, nagroda Jagoda Studzińska kl. VI a, wyróznienie Anna Biczak kl. V b – opiekun p. Dorota Momot

Konkurs Literacki "Debiut" I miejsce Joanna Brożek, I miejsce Paulina Pańczyk – opiekun p. Małgorzata Gil

Konkurs Historyczny ,,Historia mojej małej Ojczyzny"  wyróżnienie – Emilia Socha kl. VI b – opiekun p. Marzena Skwaryło

XVI Wojewódzki Konkurs Twórczości „Zawsze niech będzie…”- wyróżnienie – Filip Dubiel  klasa IVa – opiekun p.Mariola Ćwik

Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele – laureat Joanna Brożek, Jagoda Studzińska, Gabriela Złomańczuk – opiekun p. B. Korkosz

Wojewódzki Konkurs  Plastyczny „Numer Alarmowy 112”  I miejsce –  Aleksandra Bednarz uczennica klasy III c – opiekun p. Maria Jóźwiak

Wojewódzki Konkurs  Plastyczny „Zimowy Przyjaciel Zwierząt” I miejsce –Julia Bednarz uczennica klasy VI a – opiekun p. Maria Jóźwiak

Wojewódzki Konkurs  Plastyczny „Kto się lubi, a kto czubi, czyli roślinno- zwierzęce duety z naszych ogrodów”  Wyróżnienie – Julia Bednarz uczennica klasy VI a – opiekun p. Maria Jóźwiak

IX edycja powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze”.
I miejsce – Julia Mazur uczennica klasy IV a – opiekun p. Maria Jóźwiak

Wojewódzki  Konkurs pod hasłem „Zdrowe odżywianie – zdrowe dzieci” promujący program „Owoce i warzywa w szkole”, I miejsce – Anna Poznańska uczennica kl. II – opiekun p. Maria Jóźwiak


Rok szkolny 2015/2016

– Powiatowy Konkurs Wiedzy Prewencyjnej "Jestem Bezpieczny" III miejsce drużyna: Emilia Mazurek, Ewelina Sierkowska, Wiktoria Hajscewicz, Jagoda Studzińska, Paweł Godzisz, Cezary Toczyński – opiekun p. D. Momot, J. Pańczyk, M. Buryś
– Ogólnopolski Konkurs "Klasa ze snów"  – szkoła otrzymała Certyfikat Szkoły Zorientowanej Technologicznie – opiekun p. D. Momot

– Wojewódzki Konkurs Origami w ramach X Festiwalu Dla Dzieci i Młodzieży „Wędrówki Po Krainie Origami” kat. Kasudama – I miejsce Joanna Wanat – opiekun p. A. Harkot

– XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo” – I miejsce Anna Poznańska  opiekun p. A. Harkot, M. Jóźwiak

– Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek w Zamościu – konkurs plastyczny „Roztocze malowane. Kapliczki Przydrożne jako świadkowie naszej historii” I miejsce Anna Poznańska  opiekun p. Alina Harkot

– Konkurs Powiatowy w Sitnie "Zwierzęta gospodarskie w Unii Europejskiej" II miejsce Paulina Biber, III miejsce Zofia Małyszek

Rok szkolny 2014/2015

– Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Kościele- laureat Joanna Brożek – opiekun p. B. Korkosz

– Kuratoryjny Konkurs z historii – laureat Marcin Malec – opiekun p. M. Kita

-Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego-  laureat Piotr Wolicki – opiekun p. J. Nowak

Rok szkolny 2013/2014

– XII Rejonowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej o ,, Józefowskiego Słowika” – Kornelia Sykała III miejsce, Patryk Grona – wyróżnienie – opiekun p. M. Muszalska

– XVII Festiwal Piosenki ,, Rozśpiewany Chrząszcz”- wyróżnienie Amelia Sykała  – opiekun p. M. Muszalska

– Regionalny Konkurs Informatyczny Myszk@ – laureat Sebastian Granda – opiekun p. D. Momot 

Wyróżnienie w konkursie Obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Z pośród 1162 inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych internautów nasza szkoła otrzymała FireWall CheckPoint 620 WiFi (urządzenie do zabezpieczania małego/średniego biura) przekazany przez CheckPoint Software Technologies – odopwiedzialna za udział w konkursie Dorota Momot

 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC- laureat Piotr Wolicki – opiekun p. J. Nowak

– Regionalny Konkurs Matematyczny "Szpak" – finalista Łukasz Kołcon- opiekun p. J. Jarosz, finalista Kacper Bulak – opiekun p. K. Augustynek

Rok szkolny 2012/2013

  • – VII Ogólnopolski Konkurs "Ratujemy życie" – finaliści drużyna: Gabriela Pietrykowska, Łukasz Kołcon, Krystian Ochmański – opiekun p. D. Momot

  • – Ogólnopolski Konkurs Literacki dotyczący życia i twórczości Fryderyka Chopina – "Fryderyk Chopin człowiek XXI wieku" – II miejsce Agata Dereń – opiekun p. M. Skwaryło

  • – XV Edycja Ogólnopolskiego  Konkursu Plastycznego „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu” III miejsce Marcin Okoniewski – opiekun p. M. Jóźwiak

  • – XII Wojewódzki Konkurs Twórczości "Zawsze niech będzie…" – II miejsce duet "Wesołe Nutki" Justyna Kot i Magdalena Świergoń – opiekun p. M. Muszalska

  • – Powiatowy Konkurs Matematyczny MiMak – finalista Krystian Ruszczak – opiekun p. J. Dubiel

  • – Powiatowy Konkurs Matematyczny Szpak – laureat Sebastian Granda – opiekun p. K. Augustynek

  • – Powiatowy Konkurs Matematyczny Szpak – laureat Kacper Bulak – opiekun p. A. Bulak

  • – Diecezjalny Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła – laureat Grzegorz Brożek – opiekun p. B. Korkosz

  • – Powiatowy Konkurs Twórczości Literackiej "Moja Mała Ojczyzna" – kat. prezentacja multimedialna, laureat Sebastian Granda  opiekun p. D. Momot

  • – Powiatowy Konkurs Twórczości Literackiej "Moja Mała Ojczyzna" – kat. wiersz, laureatKarolina Gomuła – opiekun p. I. Goch

  • – Festiwal Piosenki Angielskiej w Józefowie II miejsce zespół "Wesołe Nutki" – opiekun p. M. Muszalska, p. J. Nowak

  • – Przegląd Teatrów Powiatowych w Złojcu II miejsce – opiekun p. J. Pańczyk

Rok szkolny 2011/2012

osiągnięcia kl. I – III              osiągnięcia kl. IV- VI                 osiągnięcia sportowe    

– XIX Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła – laureat: Grzegorz Brożek Vb –  opiekun p. B. Korkosz

– Konkurs matematyczny "Szpak" – laureaci: Kacper Bulak IV c, Łukasz Kołcon IVa – opiekun p. A. Bulak

– XII Konkurs Wiedzy Prewencyjnej "Jestem bezpieczny"

– Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

– Międzyszkolny Konkurs Piosenki  Obcojęzycznej

– "Young Champions of English"

– Powiatowy Konkurs Różnych Narodów

– Gminny Konkurs Kolęd Różnych Narodów

– Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Św. Kingi”

Powiatowe Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym

– Otwarte Biegi Uliczne z okazji Święta Niepodległości

– Rejonowe zawody – Tenis stołowy indywidualny

– IV Otwarte Biegi Uliczne im. Bronisława Pietruszyńskiego

Rok szkolny 2010/2011

  • Grzegorz Brożek otrzymał tytuł laureata w Konkursie Matematycznym SZPAK – opiekun p. A. Nowomińska

  • Wojciech Brożek otrzymał tytuł laureata w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła – opiekun p. B. Korkosz

  • Kacper Bulak otrzymał tytuł laureata w Konkursie Matematycznym MiMak – opiekun p. Anna Bulak

  • Anna Misiarz otrzymała tytuł laureata w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC  – opiekun p. S. Wiatrowska

  • Łukasz Kołcon otrzymał tytuł finalisty w Konkursie Matematycznym MiMak – opiekun p. M. Jóźwiak

  • Zuzanna Dobosz otrzymała tytuł finalisty w Konkursie Matematycznym MiMak – opiekun p. A. Bulak

  • Jakub Drożdżyk otrzymał tytuł finalisty w Konkursie Matematycznym MiMak – opiekun p. M. Tkaczyk

więcej

Rok szkolny 2009/2010

  • Radosław Bojko otrzymał tytuł finalisty w VI Konkursie Informatycznym Myszk@ na szczeblu reginalnym (międzypowiatowym) – opiekun p. Dorota Momot

  • Wojciech Brożek otrzymał tytuł finalisty w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła opiekun p. Bożena Korkosz

  • Adrianna Siek, Jakub Kawala otrzymali tytuł finalisty w Konkursie Matematyczny SZPAK opiekunp. Dominika Krysiak

  • Zespół Wokalny „Wesołe Nutki” zajął II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd Różnych Narodów opiekun p. Małgorzata Muszalska.

więcej

Rok szkolny 2008/2009

  • Mateusz Sirko, Szymon Hasiec otrzymali tytuł finalisty w V Konkursie Informatycznym Myszk@ na szczeblu reginalnym (międzypowiatowym) – opiekun p. Dorota Momot

  • Mateusz Sirko otrzymał wyróżnienie i nagrodę w Gminnym Konkursie Multimedialnym „Przyroda mojej okolicy” 
    – opiekun p. Dorota Momot

  • Aleksandra Nawrocka, Aleksandra Czerwińska otrzymały wyróżnienie w Gminnym KonkursieMatematyczno-Przydrodniczym  opiekun p. Katarzyna Augustynek, Edyta Kaznowska

  • Aleksandra Tymicka otrzymaławyróżnienie w w Gminnym Konkursie Matematyczno-Przydrodniczym  opiekun p. Agnieszka Nowomińska, Edyta Kaznowska

  • Michał Krzysiak zajął II miejsce, Sara Spyra zajęła III miejsce w Gminnym KonkursieMatematyczno-Przyrodniczym – opiekun p. Bożena Korkosz,Jolanta Jarosz

  • Agata Drożdżyk zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”, Aleksandra Tymicka otrzymała wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii” – opiekun p. Marzena Skwaryło

  • Piotr Chwiejczak otrzymał wyróżnienie w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”,Kamil Malec zajął II miejsce, Monika Okoniewska zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym „Mistrz Ortografii”- opiekun p. Małgorzata Gil

    więcej

Rok szkolny 2007/2008

  • Joanna Nizio, Mateusz Sirko, Szymon Hasiec otrzymali tytuł laureata w IV Konkursie Informatycznym Myszk@    na szczeblu reginalnym – opiekun p. Dorota Momot

  • Koło Teatralne zajęło I miejsce w Powiatowym Festiwalu Teatrów Dziecięcych  – opiekunp. Joanna Pańczyk

  • Zespół wokalny „Wesołe Nutki” zajął I miejsce w Konkursie Kolęd Różnych Narodów na  etap gminnym – opiekun p. Małgorzata Muszalska

  • Zespół wokalny „Wesołe Nutki” zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w ramach projektu „Szkoła Równych Szans”- opiekun p. Małgorzata Muszalska

  • Zespół wokalny „Wesołe Nutki” zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w ramach projektu „Szkoła Równych Szans”- opiekun p. Małgorzata Muszalska

  • Drużyna chłopców klas IV – VI zajęła  I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców  o puchar prezesa MUKS Roztocze – opiekun p. Zbigniew Kalita

  • Paweł Rozwadowski i Jarosław Podkościelny zajęli I miejsce w Igrzyskach Powiatowych w Tenisie stołowym drużynowym

  • Drużyna chłopców klas V- VI zajęła I miejsce w Igrzyskach Gminnych Mini Piłki nożnej  – opiekunp. Zbigniew Kalita

  • Drużyna dziewcząt klas VI zajęła I miejsce w Igrzyskach Gminnych Mini Koszykówki dziewcząt – opiekun p. Urszula Banach

  • Drużyna chłopców klas VI I miejsce w Igrzyskach Gminnych Mini Koszykówki Chłopców zajęła – opiekun p. Zbigniew Kalita i p. Dorota Łaszkiewicz

  • Paweł Rozwadowski zajął  I miejsce w Igrzyskach Wojewódzkich w Tenisie Stołowym indywidualnie

  • Krzysztof Osman zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas III – opiekun p. Marzanna Tkaczyk

  • Weronika Łosiewicz zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie Polonistycznym klas III „Chochlik” – opiekun p. Anna Bulak

  • Aleksandra Łaszkiewicz  kl. III a, Patryk Bakuniak kl. III b, Katarzyna Sadło kl. III b otrzymaliwyróżnienie w Konkursie Plastycznym  „Mój Przyjaciel Prąd” zorganizowanym przez Zamojską Korporację Energetyczną opiekun p. Maria Jóźwiak

  • Paweł Rozwadowski zajął II miejsce w tenisie stołowym Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików.

  • Paweł Rozwadowski zajął I miejsce w Grze Podwójnej Młodzików w Lublinie.

  • Klasa III b zajęła  I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym organizowanym przez MDK – kat. palma  – opiekun p. Marzanna Tkaczyk

  • Patryk Kaznowski zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym organizowanym przez MDK – kat. kartki     – opiekun p. Irmina Goch

  • Bartłomiej Machałek zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym organizowanym przez MDK – kat. stroik – opiekun p. Anna Bulak

  • Joanna Sobczuk zajęła I miejsce w Gminnym Konkursie plastycznym pt. „112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie” – opiekun p. Irmina Goch

Rok szkolny 2006/2007

  • Paweł Garbaty został finalistą III Konkursu Informatycznego Myszk@ – opiekun p. Jolanta Jarosz

  • nasza szkoła zakwalifikowała się do programu  Szkoła Równych Szans – programy rozwojowe w województwie lubelskim i od 1 czerwca 2007r. realizowała  projekt „I my też potrafimy działać!” opiekun p. Jolanta Jarosz