Powiatowy Turniej BRD

12 maja  drużyna naszej szkoły: Agata Zabiciel, Klaudia Kołcon, Sebastian Pupiec, Krystian Dziuba wraz z opiekunem p. Dorotą Momot wzięła udział w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Grabowcu. Uczniowie w pierwszej kolejności rozwiązywali test z przepisów ruchu drogowego. Następnie mieli do wykonania zadania praktyczne – jazda rowerem po torze sprawnościowym, jazda rowerem po miasteczku i udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Drużyna dzielnie walczyła, wykazała się dużymi umiejętnościami w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz podczas jazdy na torze sprawnościowym. Trochę mniej szczęścia dopisało naszym uczniom podczas pobytu w miasteczku ruchu drowowego. Chociaż nie udało się zdobyć miejsca na podium to zdobyte doświadczenie napewno zaprocentuje w przyszłości.