Prezentacja Teatrów Jasełkowych

W piątek 31 stycznia 2020r. w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie odbyły się XXII  Prezentacje Teatrów Jasełkowych. Na scenie zaprezentowały się zespoły teatralne ze szkół podstawowych z naszego terenu. Wśród nich mogliśmy zobaczyć piękne przedstawienie zatytułowane „Szła kolęda”, w wykonaniu uczniów z klasy IIIa i IIIb ze Szkoły Podstawowej nr1 w Szczebrzeszynie przygotowanych przez: ks. Konrada Zalewskiego oraz panie Marzannę Tkaczyk i Irminę Goch. Udało się połączyć talent, zapał i entuzjazm najmłodszych wykonawców. Naszym jasełkom towarzyszyła radość wyrażona tańcem, śpiewem, muzyką i słowem. Na scenie obowiązkowo pojawiły się osoby, które znamy ze scen biblijnych: Maryja, Józef, Trzej Królowie, pasterze i inne postacie towarzyszące narodzinom Jezusa. Po zakończonej części artystycznej wszyscy aktorzy otrzymali gromkie brawa, dyplomy okolicznościowe i słodycze.