Prymusi 2016/2017

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI – klasy I – III

Lp.

 

Klasa

 

Imię i nazwisko

  1.  

 

Klasa I a

 

 

 

 

 

Daniel Ochmański

  1.  

Amelia Martys

  1.  

Wiktor Ostaszewski

  1.  

Natalia Świstowska

  1.  

Wiktor Sołtys

  1.  

Martyna Juźwiak

  1.  

 

Klasa II a

 

 

 

 

 

 

Gustaw Czyżewski

  1.  

Miłosz Hadam

  1.  

Zuzanna Szostakiewicz

  1.  

Joanna Wanat

  1.  

Anna Poznańska

  1.  

Lena Bednarz

  1.  

Aleksandra  Pasieka

  1.  

 

Klasa II b

 

 

 

 

 

Kinga Bizior

  1.  

Szymon Buczak

  1.  

Karolina Hadam

  1.  

Aleksandra Nizio

  1.  

Barbara Skóra

  1.  

Weronika Skóra

  1.  

Wiktoria Wlizło

  1.  

 

Klasa III a

 

 

 

 

 

 

Poznańska Maja

  1.  

Wyłupek Kasjana

  1.  

Sierkowski Jakub

  1.  

Bizior Paweł

  1.  

Niedzwiecki Daniel

  1.  

Sobolewska Łucja

  1.  

 

Klasa III b

 

 

 

 

 

Oliwia Kitowska

  1.  

Poździk Emilia

  1.  

K.onrad Chwiejczak

  1.  

Jakubiec Oliwier

  1.  

Nizio Aleksandra

  1.  

Gabryel Aleksandra

  1.  

 

Klasa III c

 

 

 

 

 

Bednarz Aleksandra

  1.  

Charkot Krzysztof

  1.  

Czajka Maja

  1.  

Sobczuk Jakub

  1.  

Kowalik Julia

  1.  

Małyszka Maksymilian

  1.  

Wojciechowska Amelia

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI – KLASY IV – VI

Lp.

Klasa

Imię i nazwisko

Średnia ocen

Ocena zachowania

  1.  

4 a

Aleksandra Wanat

5,0

wzorowe

  1.  

4 a

Klaudia Kołcon

4,8

bardzo dobre

  1.  

4 a

Paulina Nowomińska

5,0

wzorowe

  1.  

4 a

Dominika Surmacz

5,0

wzorowe

  1.  

4 a

Kornelia Wlizło

5,0

bardzo dobre

  1.  

4 b

Paweł Kulasza

5,2

wzorowe

  1.  

4 b

Łukasz Wiśniewski

5,1

bardzo dobre

  1.  

4 b

Natalia Jonasz

4,9

wzorowe

  1.  

5 a

Katarzyna Koszel

5

wzorowe

  1.  

5 a

Róża Mazur

5

wzorowe

  1.  

5 a

Julia Kot

4,82

bardzo dobre

  1.  

5 b

Anna Biczak

5,36

wzorowe

  1.  

5 b

Aleksandra Hasiec

5,2

wzorowe

  1.  

5 b

Gabriela Kościk

5,18

wzorowe

  1.  

5 b

Patrycja Bizior

4,91

wzorowe

  1.  

5 b

Ewelina Sierkowska

4,91

wzorowe

  1.  

5 b

Kacper Maciaszek

4,82

wzorowe

  1.  

6 a

Julia Bedarz

5,27

wzorowe

  1.  

6 a

Joanna Brożek

5,27

wzorowe

  1.  

6 a

Paulina Pańczyk

5,1

wzorowe

  1.  

6 a

Karolina Gomuła

5,2

wzorowe

  1.  

6 a

Gabriela Złomańczuk

5,0

wzorowe

  1.  

6 a

Wiktoria Hajscewicz

4,9

wzorowe

  1.  

6 a

Jagoda Studzińska

4,9

wzorowe

  1.  

6 a

Wiktoria Wołoch

4,8

bardzo dobre

  1.  

6 b

Kornelia Rzemieniuk

5,09

wzorowe

  1.  

6 b

Patryk Oczkoś

4,91

bardzo dobre

 

 

UCZNIOWIE ZE 100% FREKWENCJĄ

Rok szkolny 2016/2017

 

Klasa 1 a – Amelia Martys

Klasa 2 b-Weronika Skóra  –  roczna

Kinga Bizior – w II półroczu

Rosik Martyna – w II półroczu

Klasa 3 a – Mazurek Damian

Klasa 3 b – Oliwier Jakubiec

Klasa 3 c – Maja Czajka

Klasa 4 a – Dominika Surmacz

Klasa 4 b – Julia Chymosz

Klasa 5 b – Sierkowska Ewelina

Bizior Patrycja

Mazurek Emilia