Prymusi szkoły

UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE

w  roku szkolnym 2018/2019

Klasa I a – wychowawca Alina Harkot

  1. Chymosz Kinga
  2. Sokal Natalia
  3. Skóra Daria
  4. Machnicka Paulina
  5. Grona Nikola
  6. Hołota Łucja
  7. Kaczorek Amelia
  8. Flis Ignacy

Klasa I b – wychowawca Anna Sobczuk

  1. Kościk Wiktoria 
  2. Kot Zuzanna
  3. Samulak Daria
  4. Obszański Jakub
  5. Sierkowska Karolina
  6. Podolak Aleksandra
  7. Piasecka Michalina
  8. Poździk Michał 
  9. Rajchel Kornelia

Klasa II a – wychowawca Irmina Goch

  1. Kowalczyk Maciej
  2. Kościk Agata
  3. Kowalczyk Julian
  4. Biczak Antonina
  5. Sawic Weronika
  6. Krukowski Oliwier
  7. Chwiejczak Wiktoria
  8. Kowalik Mateusz
  9. Czerwieniec Lena
  10. Banach Dominik

 

Klasa II b – wychowawca Marzanna Tkaczyk

  1. Łosiewicz Emilia
  2. Hałasa Marcel
  3. Kapuśniak Wiktoria
  4. Gimel Maria
  5. Antoszek Natalia
  6. Pupiec Aleksandra
  7. Krupa Karol
  8. Jakubiec Emilia
  9. Wlizło Marika

 

Klasa III a – wychowawca Jolanta Dubiel

  1. Daniel Ochmański
  2. Wiktor Ostaszewski
  3. Wiktor Sołtys
  4. Amelia Martys
  5. Hubert Bździuch
  6. Hubert Dereń
  7. Szymon Samulak

Klasa IV a – wychowawca Katarzyna Augustynek

Bednarz Lena

5,00

bardzo dobre

Czyżewski Gustaw

4,82

bardzo dobre

Pasieka Aleksandra

4,82

wzorowe

 

Klasa IV b – wychowawca Renata Stadnicka – Olech

Buczak Szymon

5,0

wzorowe

Skóra Barbara

5,0

       wzorowe

Wiktoria Wlizło

4,82

         wzorowe

Hasiec Miłosz

4,82

    wzorowe

Dańczuk Robert

4,82

       wzorowe

Skóra Weronika

4,82

      wzorowe

 

Klasa V a – wychowawca Jowita Nowak

Jakub Sobczuk

5,17

bardzo dobre

Jakub Sierkowski

5,08

bardzo dobre

Dominika Siek

5,0

bardzo dobre

Kasjana Wyłupek

4,92

    wzorowe

Maja Poznańska

4,92

       wzorowe

 

Klasa V b – wychowawca Bożena Korkosz

Emilia Poździk

5,08

wzorowe

Konrad Chwiejczak

5,00

bardzo dobre

Oliwia Kitowska

4,92

     wzorowe

Aleksandra Nizio

4,92

        wzorowe

Aleksandra Gabryel

4,83

            wzorowe

Oliwier Jakubiec

4,75

        wzorowe

 

Klasa V c – wychowawca Anna Wawryk – Chwil

 

Bednarz Aleksandra

5,33

wzorowe

Derkacz Wiktoria

5,08

wzorowe

Kaznowska Martyna

4,92

wzorowe

Kowalik Julia

4,83

wzorowe

Hajscewicz Martyna

4,83

wzorowe

Czajka Maja

4,83

bardzo dobre

Charkot Krzysztof

4,75

bardzo dobre

Kapuśniak Oliwia

4,75

bardzo dobre

Wojciechowska Amelia

4,75

bardzo dobre

 

Klasa VI a – wychowawca Mariola Ćwik

1.Aleksandra Wanat

5,09

wzorowe

2.Klaudia Kołcon

5,09

wzorowe

3.Paulina Nowomińska

5,0

bardzo dobre

4.Kornelia Wlizło

5,0

bardzo dobre

5.Dominika Surmacz

4,8

wzorowe

6.Agata Zabiciel

4,8

wzorowe

 

Klasa VI b – wychowawca Edyta Kaznowska

Paweł Kulasza

5,2

bardzo dobre

Łukasz Wiśniewski

5,0

bardzo dobre

 

Klasa VII a – wychowawca Mariusz Kita

Koszel Katarzyna

5,0

wzorowe

Mazur Róża

5,0

wzorowe

 

Klasa VII b – wychowawca Dorota Momot

Anna Biczak

5,36

wzorowe

Aleksandra Hasiec

5,14

bardzo dobre

Dominik Juźwiak

5,0

wzorowe

Ewelina Sierkowska

4,86

wzorowe

 

Klasa VIII a – wychowawca Małgorzata Gil

Joanna Brożek

5,4

wzorowe

Gabriela Złomańczuk

5,36

wzorowe

Karolina Gomuła

5,32

wzorowe

Paulina Pańczyk

5,29

wzorowe

Jagoda Studzińska

5,2

wzorowe

Wiktoria Wołoch

5,1

wzorowe

Filip Czyżewski

4,77

wzorowe

Krystian Samulak

4,77

wzorowe

 

Klasa VIII b – wychowawca Marzena Skwaryło

Kornelia Rzemieniuk

5,16

wzorowe

Amelia Sykała

4,83

wzorowe

Jakub Wnuk

4,83

wzorowe

Szymon Harkot

4,77

wzorowe

Dominika Harkot

4,77

wzorowe