Prymusi 2014/2015

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE I ZACHOWANIU

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

KLASY I – III

KLASA

WYCHOWAWCA

NAZWISKO I IMIĘ

I a

 

Goch Irmina
  1. PATRYK  BALICKI
  2. JAKUB  SIERKOWSKI
  3. MATYLDA  BOROWSKA
  4. PAULINA BIBER
  5. ŁUCJA  SOBOLEWSKA
  6. MAJA  POZNAŃSKA
  7. KASJANA  WYŁUPEK

I b

Tkaczyk Marzanna

1. KONRAD  CHWIEJCZAK

2. OLIWIA  KITOWSKA

3. EMILIA  POŹDZIK

4. ALEKSANDRA  GABRYEL

5. ALEKSANDRA  NIZIO

6. OLIWIER  JAKUBIEC

7. PIOTR  SIERKOWSKI

I c

Agata Poznańska 

1. KRZYSZTOF  CHARKOT

2. JAKUB  SOBCZUK

3. MAJA  CZAJKA

4. MARTYNA  HAJSCEWICZ

5. AMELIA ŚWISTEK

6. MARTYNA  KAZNOWSKA

7. JULIA KOWALIK

II a

 

Jolanta Dubiel

1. ALEKSANDRA WANAT

2. PAULINA  NOWOMIŃSKA

3. DOMINIKA  SURMACZ

4. KORNELIA  WLIZŁO

5. KAROL MRÓZ

II b

 

 

Bożena Kita

1. PAWEŁ KULASZA

2. ŁUKASZ WIŚNIEWSKI

3. NATALIA  MALEC

4. WIKTORIA  GAŁKA

5. NATALIA  JONASZ

6. WERONIKA  SAMBORSKA

7. AGNIESZKA  KUR

8. WIKTORIA  CIURYSEK

III a

Alina Harkot

1. RÓŻA MAZUR

2. KATARZYNA  KOSZEL

III b

Anna Sobczuk

1. ANNA BICZAK

2. PATRYCJA  BIZIOR

3. GABRIELA  KOŚCIK

4. MAGDALENA KRÓL

5. EMILIA MAZUREK

6. ALEKSANDRA  OSTASZEWSKA

7. EWLEINA  SIERKOWSKA

8. KACPER  MACIASZEK

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI ZA WYSOKIE WYNIKI W NAUCE I ZACHOWANIU

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

KLASY IV – VI

KLASA

WYCHOWAWCA

NAZWISKO I IMIĘ

IV a

 

Małgorzata Gil

1. JOANNA BROŻEK

2. GABRIELA ZŁOMAŃCZUK

3. KAROLINA GOMUŁA

4. PAULINA PAŃCZYK

5. WIKTORIA WOLOCH

6. JAGODA STUDZIŃSKA

7. WIKTORIA HAJSCEWICZS

8. MICHAL BEK

9. MIKOŁAJ SAMBORSKI

10. KRYSTIAN  SAMULAK

IV b

Jarosz Jolanta

1. KORNELIA RZEMIENIUK

2. MILENA CHARKOT

V a

Mariola Ćwik

—-

V b

Edyta Kaznowska

1. EDYTA WĄSACZ

2. KRYSTIAN  RUSZCZAK

3. CEZARY  TOCZYŃSKI

VI a

Katarzyna Augustynek 1. MIKOŁAJ HASIEC

VI b

Dorota Momot

1. PIOTR WOLICKI

2. ŁUKASZ  BELINA

3. KACPER CISEK

4. ZOFIA  BANACH

5. MARCIN  MALEC

6. MICHAŁ  KOWALCZYK

7. KATZRAYNA  MAJEWSKA

8. JAKUB BULAK

 

VI c

Mariusz Kita

1. MARCIN GĘBALA