Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

W dniu 3 września 2018 roku uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczebrzeszynie uroczyście powitali nowy rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 msza św. w kościele św. Mikołaja w Szczebrzeszynie, a następnie wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie miała miejsce część oficjalna.

 

Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Pani Dyrektor Aneta Bartoszczyk – Trochimiuk, która przywitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa skierowała do dzieci najmłodszych, które  rozpoczynają dopiero naukę w klasie pierwszej, przedstawiła  uczniom klas pierwszych i czwartych ich wychowawców. Życzyła wszystkim sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Następnie uczniowie klas VIII zaprezentowali krótką część artystyczną. Pani Dyrektor ogłosiła, że rok szkolny 2018/2019 uważa za rozpoczęty i uczniowie udali się do klas  na spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim uczniom powodzenia oraz jak najlepszych wyników w nauce.