Sport w szkole 2016/2017

MAMY SREBRNY MEDAL !!!

W Lublinie 8.12.2016 r. odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu indywidualnym i sztafetowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowała uczennica kl. VI a Julia Bednarz, wystartowała na 50 m stylem klasycznym. Z czasem 38.04 wywalczyła srebrny medal. W całej imprezie, która odbyła się na pływalni Agua Lublin wzięło udział 106 zawodników z 57 szkół. GRATULACJE!!!

wojewodzkie6 wojewodzkie1 wojewodzkie2 wojewodzkie3  


25.10.2016r.  na pływalni OSiR w Zamościu odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w pływaniu indywidualnym dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Bednarz uczennica kl. VI a (50 m – styl klasyczny) i Anna Biczak uczennica kl. V b (50 m – styl grzbietowy). Ania nie zdobyła miejsca na podium, ale jej determinacja i walka  o jak najlepszy wynik zasługują na pochwałę. Potwierdzeniem bardzo dobrej formy Julki było pokonanie wszystkich zawodniczek startujących na 50 m stylem klasycznym, zdobycie złotego medalu i awans na Igrzyska Rejonowe, które odbędą się 18.11.2016r. również  w Zamościu. GRATULUJEMY!!! 

 powiat2 powiat1       


W dniu 10.10.2013r. w SP nr 1 w Szczebrzeszynie odbyły się Gminne Igrzyska
w Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju przystąpiły reprezentacje wszystkich szkół z terenu gminy Szczebrzeszyn. Naszą szkołę reprezentowało dziesięcioro uczniów. W kategorii chłopców młodszych I miejsce zdobył Kacper Wyłupek,
III miejsce Filip Dubiel, a IV Kamil Szyszka, tym sposobem awansując do dalszego etapu.
W kategorii chłopców starszych nasi uczniowie: Fabian Fiedor, Daniel Kurzawa, Patryk Oczkoś oraz Sebastian Kurzawa­ uplasowali się na miejscach od V do VIII nie dających awansu do dalszego etapu. W kategorii dziewcząt młodszych najlepszą w gminie okazała się Jagoda Wróbel, II miejsce uzyskała Julia Mazur, natomiast IV-a była Klaudia Kołcon. Cała trójka uzyskała awans do dalszego szczebla rozgrywek.

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym odbyły się 18.10.2013 r. na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Gorajcu. Zawody rozgrywano w kategorii dziewcząt młodszych i starszych oraz chłopców młodszych i starszych. Do szczebla rejonowego rozgrywek awans uzyskali;

w kategorii dziewcząt młodszych:

– I miejsce – Klaudia Kołcon,

– II miejsce – Jagoda Wróbel,

– III miejsce – Julia Mazur,
oraz w kategorii chłopców młodszych:

– II miejsce – Kacper Wyłupek,
Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na Igrzyska Rejonowe.IX Biegi Terenowe – im. Bronisława Pietruszyńskiego 

Szczebrzeszyn 21 września 2016r.

IX edycja Biegów Przełajowych im. B. Pietruszyńskiego już za nami. Na trasach biegowych usytuowanych na stadionie miejskim rywalizowało ponad 400 osób z kilku szkół, w tym 108 reprezentantów z naszej szkoły. Wszyscy walczyli wytrwale.

Najlepsze wyniki uzyskali:

W kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2009: I miejsce – Klaudia Kusa, III miejsce – Oliwia Bojko, Filip Sobolewski.

W kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2008 : I miejsce – Maja Czajka, II miejsce – Amelia Pieczykolan.

W kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2007: I miejsce – Jagoda Wróbel, Kamil Bis, II miejsce – Aleksandra Bednarz, Krzysztof Charkot.

W kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2006 : I miejsce – Natalia Sykała,

II miejsce – Krzysztof Kułakowski, III miejsce – Julia Mazur.

W kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2005 : I miejsce – Krystian Dziuba.

W kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2004 : I miejsce – Julia Bednarz, III miejsce – Daniel Kurzawa

Medalistom i pozostałym zawodnikom serdecznie gratulujemy!


OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE 2015/2016


W dniu 18.11.2015R. na pływalni MOSIR w Zamościu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych w pływaniu indywidualnym i drużynowym. na dystansie 50 m stylem klasycznym. Naszą szkołę reprezentowała Julia Bednarz uczennica klasy V a. Po zaciętym wyścigu Julka wywalczyła II miejsce, otrzymując tym samym awans do Igrzysk Rejonowych, które odbędą się 27.11.2015r. Gratulujemy!!!


25.09.2015r. Odbyły Się VIII Biegi Terenowe –Im. Bronisława Pietruszyńskiego. Naszą Szkołę Reprezentowało 120 Uczniów Klas I – VI. Wyniki W Poszczególnych Kategoriach Klas IV-VI przedstawiają się następująco:

Chłopcy – Rocznik 2005 : I Miejsce – Hubert Samulak, II Miejsce – Krystian Dziuba.

Chłopcy – Rocznik 2004 : II Miejsce – Sebastian Kurzawa

Chłopcy – Rocznik 2003 : III Miejsce – Marcin Bożek

Dziewczęta – Rocznik 2004 : I Miejsce – Julia Bednarz