Światowy Dzień Zdrowia

9 kwietnia 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji uczniowie klas: V b i VI b zaprezentowali humorystyczne scenki i piosenki traktujące o wartości właściwego odżywiania i aktywności fizycznej dla zdrowia. Młodzi artyści poczęstowali swoje koleżanki i kolegów „porcją zdrowia” – czyli owocami.

Na szkolne obchody zaproszone zostały przedstawicielki służby zdrowia: pani Alicja Pietrykowska – pielęgniarka szkolna oraz pani Agnieszka Wolicka- doktor stomatolog, które wysłuchały od uczniów życzeń i podziękowań za troskliwą opiekę medyczną.

Po występach pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę na temat profilaktyki zakażeń meningokokowych skierowaną do uczniów klas VI i VII.