Turniej sportowy klas V

POPRZEZ SPORT DO UŚMIECHU

Czas wolny spędzony z rodzicami to niezapomniane na zawsze chwile. Nam się to udało.

My uczniowie klas V zaprosiliśmy rodziców do wspólnej zabawy podczas turnieju rodzinnego. Rywalizowaliśmy w dwa ognie, piłkę nożną i darta, który wzbudził mnóstwo emocji. W tej ostatniej konkurencji zwycięzcą została rodzina Dawida Dworaczka, miejsce drugie zajęła rodzina Gustawa Czyżewskiego, a trzecie Roberta Dańczuka.

W trakcie całego przedpołudnia rywalizacji nikt nie poddał się bez walki. Jednak najważniejsze w tym dniu było "fair play". Nauczyciele wychowania fizycznego zachęcali nas do uprawiania Crossmintona, prezentując krótki pokaz gry.

Nasz sportowy dzień zakończył się tańcem integracyjnym, belgijką oraz smaczną pizzą. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić z nami to sobotnie przedpołudnie, a jak się bawiliśmy prezentuje nasza fotorelacja.