Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

W NASZYM MIEŚCIE ZNÓW ZAGRAŁA ORKIESTRA GORĄCYCH SERC!

„Kto chętnie pomaga, otrzyma pomoc;

kto żywi innych, sam będzie syty”

„Księga Przysłów

Druga niedziela stycznia  to tradycyjnie kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku był to już 28. Finał, podczas którego pieniądze były zbierane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

W akcję WOŚP włączyli się uczniowie naszej szkoły. Wspierając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przyczyniamy się do tego by grała nam ona „do końca świata i jeden dzień dłużej” – a rozgłos, jaki zawsze towarzyszy Finałowi, jest okazją, by odkrywać i propagować wśród uczniów chęć bezinteresownego czynienia dobra, kształtować wrażliwość i uczciwość, uświadamiać i pokazywać, że wspólnie działając można dobrze się bawić i przy okazji pomagać.

Wolontariuszom i wszystkim ofiarodawcom dziękujemy i…do zobaczenia w przyszłym roku.