Wojewódzki Konkurs Wiedzy Ekologicznej

„Zwierzęta zamojskich parków krajobrazowych w naszym zoo”.

Dnia 17 grudnia 2018 roku drużyna uczniów z naszej szkoły w składzie: Katarzyna Koszel, Róża Mazur, Aleksandra Hasiec, Ewelina Sierkowska i Andrzej Chwiejczak rywalizowali w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej pt.:„Zwierzęta zamojskich parków krajobrazowych w naszym zoo”.

Konkurs odbył się na terenie ogrodu zoologicznego, a zadaniem uczniów było uzupełnienie karty pracy w wyznaczonym czasie. Oprócz wiedzy teoretycznej na temat zwierząt zamieszkujących zoo ważna była również umiejętność sprawnego poruszania się  po ogrodzie i znajomość topografii tego miejsca.

Ostatecznie nasi uczniowie zdobyli zaszczytne III miejsce, jesteśmy z Was dumni, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji.