Wycieczka klas V

25 października uczniowie klas V aktywnie spędzali czas w parku trampolin Strefa Wysokich Lotów w Lublinie. Celem wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijania zainteresowania sportem.

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Po wstępnej rozgrzewce pod okiem instruktorów, uczestnicy wycieczki korzystali  z szeregu atrakcji takich jak największa trampolina sportowa, olbrzymie baseny z gąbkami, belka do pojedynków, podłoga wybijająca, ścianki wspinaczkowe, ścieżki akrobatyczne, kosze do ćwiczenia wsadów i wiele innych. Uczniowie mieli okazję  sprawdzić swoje umiejętności akrobatyczne, poczuć adrenalinę, a także przekonać się, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.