Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca 2018r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018. O godz. 800 została odprawiona msza św. w Kościele św. Mikołaja w Szczebrzeszynie,  a o 915 uczniowie, rodzice i nauczyciele zgromadzili się w szkolnej sali gimnastycznej. 

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego prowadzący uczniowie poprosili o zabranie głosu Panią Dyrektor Anetę Bartoszczyk – Trochimiuk, która podsumowała mijający rok szkolny. W swoim przemówieniu p. Dyrektor nawiązała do wdrażania nowej podstawy programowej, realizacji wielu projektów i programów, w tym związanych z  obchodami 100 -lecia Niepodległej. Warto wspomnieć o śpiewniku i koncercie pieśni patriotycznych, Korowodzie Niepodległości, a także wspaniałym polonezie zatańczonym na placu przed Ratuszem.  Następnie złożyła wszystkim życzenia słonecznych wakacji i udanego wypoczynku. Kolejnym punktem uroczystości było rozdanie nagród książkowych wyróżniającym się uczniom. Nagrodzeni zostali również uczniowie ze 100-procentową frekwencją , a także  ci, którzy przeczytali najwięcej książek ze szkolnej biblioteki. Uczniowie prowadzący zaprosili zebranych  na krótką część artystyczną w wykonaniu uczniów klas VII i II. Ostatnim punktem programu było spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach. Dzień dostarczył wszystkim wielu wzruszeń i niezapomnianych radosnych chwil.